Muzyka w hotelu

BRAKUJE MUZYKI W HOTELU?


Wybierz interesujący Ciebie pakiet:Muzyka

TYLKO MUZYKA

Podstawowy pakiet dla tych, którym zależy na pozbyciu się ciszy i zapewnieniu właściwego klimatu muzycznego w każdej cześci hotelu – lobby, piano-bar, spa, base, fitness itp.

Muzyka Video

MUZYKA + KOMUNIKATY

Pakiet muzyczny z zestawem automatycznych komunikatów (w kilku językach) informujących o funkcjonowaniu hotelu (doba hotelowa, godziny otwarć spa, basenu, parkingu, klubu nocnego itp.)

Muzyka Reklama Video

RADIO + TV HOTELOWA

Kanał telewizyjny dostępny w każdym pokoju hotelowym zawierający wszelkie informacje o hotelu, materiały promocyjne i reklamowe. Jako ścieżka dźwiękowa do kanału – emisja dedykowanego Radia Hotelowego (przygotowanego indywidualnie dla każdego hotelu).Muzyka do hotelu


Hotel to miejsce, do którego zdecydowana większość osób wybiera się w celach wypoczynkowych. Często wiąże się również z planami biznesowymi. Niemniej jednak, w obiekcie powinna panować atmosfera błogiego relaksu, która już po przekroczeniu drzwi wejściowych zachęca do pozostania i rozkoszowania się chwilą odpoczynku. Z tego względu warto wybrać także odpowiednią muzykę do hotelu. Zdarza się bowiem, że nawet w sposób nie do końca uświadomiony, przyczynia się ona do podniesienia poziomu zadowolenia klienta. Na co dzień odbieramy świat za pomocą wielu zmysłów, a słuch jest jednym z nich. Muzyka przyjemna dla ucha, z jaką zetkniemy się w danym miejscu sprawi, że chętniej będziemy do niego wracać. A przecież na tym właśnie zależy właścicielom hoteli i pensjonatów, dlatego powinni zainteresować się naszą ofertą muzyki w hotelu.


Jaka powinna być muzyka w hotelu?


Czytaj więcej

Wybór muzyki w hotelu nie jest prostym zadaniem, ponieważ obiekt może dzielić się na kilka stref. Jedną z nich stanowi chociażby hotelowa restauracja, gdzie warto skupić się na romantycznej, aczkolwiek niezbyt melancholijnej muzyce. Innym miejscem, które znajduje się zwłaszcza w luksusowych hotelach jest SPA, nastawione przede wszystkim na zabiegi pielęgnacyjne. Panować musi tu atmosfera relaksu, dlatego warto wybierać lekką, klimatyczną muzykę. Dobrze sprawdzą się utwory klasyczne. Nieco inne powinny natomiast towarzyszyć klientom w holu przy hotelowej recepcji. Taka różnorodność może okazać się problematyczna, ale nie dla nas!


Vigor Multimedia jest zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów od muzyki, mediów oraz nowoczesnych technologii. Jesteśmy w stanie stworzyć zestaw muzyczny dostosowany do charakteru miejsca, który zostanie pozytywnie odebrany przez klientów i jednocześnie przyczyni się do zbudowania niepowtarzalnego klimatu. Muzyka do hotelu to nasza specjalność!


Jak wybrać muzykę do hotelu?


Bardzo dużo zależy od samego miejsca i wyglądu, a nawet lokalizacji. Zbyt dostojna muzyka nie będzie pasować do niewielkiego pensjonatu, usytuowanego w małej wsi, za to dobrze sprawdzi się w hotelu umiejscowionym w odrestaurowanym dworku w malowniczej miejscowości. Wiele osób może zadać pytanie, dlaczego nie wystarczy wybrać konkretnej stacji radiowej? Utwory radiowe zazwyczaj są powszechnie znane, do niektórych z nich klienci mogą mieć ambiwalentny stosunek. Takie piosenki burzą atmosferę rozmówców, niekiedy przeszkadzają w skupieniu i kontemplacji. Zamiast postarać się wyciszyć i korzystać z chwili relaksu, klient będzie skupiał się na zbyt natarczywych melodiach bądź jeszcze bardziej nachalnych przekazach reklamowych. Nie jest przy tym tajemnicą, że popularna muzyka radiowa kierowana jest do wszystkich, nie wyodrębnia bowiem wybranej grupy docelowej.


Muzyka w hotelu stworzona na zamówienie to zatem element obowiązkowy ! Każdy doświadczony manager hotelu powinien zdawać sobie sprawę, że podkład muzyczny musi zostać dopasowany do charakteru i przeznaczenia miejsca.


Firma Vigor Multimedia jest w stanie zaproponować unikalną bazę muzyczną do hoteli, a także innych obiektów wypoczynkowych. Dużą zaletę stanowi fakt, że wystarczy opłacić niewielki abonament, by zapomnieć o wysokich kosztach związanych z ZAiKS, STOART, SAWP i ZPAV. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Top
Muzyka bez zaiks na facebook